Rolák SYNCHRO pánský III


sleva -40% Rolák SYNCHRO pánský III
Rolák SYNCHRO pánský III Rolák SYNCHRO pánský III Rolák SYNCHRO pánský III Rolák SYNCHRO pánský III
Rolák SYNCHRO pánský III

Popis produktu
Flísový rolák pánský Synchro III je vyroben z nežmolkujícího se flísu. Pro snadnější oblíkání je opatřen zipem. Na táhlu zipu je laserem vypálené logo RVC. Lemy jsou obšité příjemnou elastickou lemůvkou. Pro design byly
... zobrazit více

Záruka: 2 roky 

Dostupnost: Dle varianty 

Běžná cena: 9900


Cena: 549 přepočet

Vážený zákazníku,
Vámi zvolený produkt lze objednat
nejméně od 3 kusů.
Ks

Flísový rolák pánský Synchro III je vyroben z nežmolkujícího se flísu. Pro snadnější oblíkání je opatřen zipem. Na táhlu zipu je laserem vypálené logo RVC. Lemy jsou obšité příjemnou elastickou lemůvkou. Pro design byly zvolené kontrastní švy.
Detaily:
  • kontrastní švy
  • zip ke krku
Materiál:
Micro Fleece nežmolkující se, 100% Polyester

Stylové volnočasové mikiny pro váš volný čas kdekoli venku

Hledáte stylové oblečení, v němž se budete cítit pohodlně, když není horko ani zima? Volnočasové mikiny jsou tou nej volbou. Moderní, vyrobené z kvalitních materiálů a hodí se vždy, kdy chcete na výlet nebo jen tak na chození po venku. Díky kvalitním materiálům vám nebude v našich volnočasových mikinách horko ani zima.

Jsou ideální na výlet a outdoor aktivity či jen tak na chození kdekoli venku. Pohodlné, lehké a přitom pevné, to vám volnočasová mikina z naší nabídky vždy nabídne. Ideální oblečení nejen na výlet. A když je chladněji nebo tepleji, vždy můžete mít v batohu sbalené pláštěnky a větrovky z naší nabídky bund, v opačném případě trika.

Nejen volnočasové mikiny patří k naší rozmanité nabídce sportovní a outdoor oblečení a obuvi. U nás si vyberete pro každý sport kompletní vybavení a stranou nejsou ani outdoor zážitky všeho druhu. S námi budete vždy vybaveni do každého počasí kvalitně a stylově.


RVC sportswear

Všechny její výrobky jsou navrženy tak, aby poměr užitná hodnota/cena byl pro zákazníka co nejpříznivější při zachování dlouhé životnosti a funkčnosti.

Chci vědět více

Neváhejte nás kontaktovat, rádi pomůžeme

označené položky jsou povinné